Діти Покровська обійняли 500-річний дуб у селі Мемрик

- Реклама -

Співробітники Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації за запрошенням громадської  організації «Ліга ділових та професійних жінок» побували на екскурсії по Покровському району.

Під час заходу учасники екскурсії відвідали села Журавка, Миколаївка, Михайлівка, Калинове, Маринівка, Мемрик. Досить цікавими виявилися розповіді місцевого краєзнавця про історію виникнення сіл та історії місцевих мешканців.

"Присутні мали змогу доторкнутися до речей, будівель, що мають велике історичне значення. Особливо були вражені величністю та могутністю 500-річного дуба, що зростає в байрачному лісі села Мемрик Михайлівської сільської ради. Цікаві розповіді й чисте повітря лісу позитивно вплинуло на настрій присутніх", — зазначила Олена Здебська, фахівець Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ.

Екскурсія була проведена в рамках проекту «З конфліктного минулого до мирного сьогодення», який здійснюється за фінансуванням Європейського Союзу через International Alert.

- Реклама -