У Покровському музеї відкрили унікальні краєзнавчі виставки

- Реклама -

В рамках проекту Покровської Ліги ділових та професійних жінок «З конфліктного минулого до мирного сьогодення» в історичному музеї відкриті виставки «Краєвиди рідного краю» та «Флора та фауна Покровського району». Світлини були створені під час заходів проекту бенефіціарами та краєзнавцями протягом трьох місяців – з квітня по червень 2017 року.

На фото представлені краєвиди Покровського району (села Новоекономічне, Миролюбівка), міст Селідове, Новогродівки. Природа України славиться у всьому світі своєю красою. Мальовничі пейзажі, соковита рослинність, синє небо — все це ми маємо змогу спостерігати на власні очі, оскільки нам, українцям, пощастило жити на цій родючій землі. Нехай кожен з нас насолоджується чудовими краєвидами нашої Батьківщини і нехай у кожному серці з'явиться бажання захистити таку гарну, але таку беззахисну природу України. Безумовно, краса нашого краю приваблює надзвичайною природою.

В Покровському районі у деяких місцях степ зберіг свою первинну недоторканність. Степ дає можливість для відпочинку та наснагу до творчих звершень. Тут можна побачити рослини та тварин в їх природному середовищі, відчути приналежність до своєї землі та відповідальність за її збереження та процвітання.

Покровський історичний музей та Ліга ділових та професійних жінок запрошують всіх бажаючих відвідати фотовиставки та прийняти участь у визначенні переможців.

- Реклама -