Жителів селища Шевченка ознайомили з актуальними вакансіями

- Реклама -

Сьогодні, 19 червня, фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим провели виїзну акцію у селище Шевченко з використанням Мобільного центру професійної орієнтації (модернізованого).

Метою даного заходу є інформування місцевого населення про послуги, які надає служба зайнятості, ознайомити з актуальними вакансіями, які планує створити Управління місцевого господарства задля благоустрою місцевості, які будуть працювати у с.Шевченко. 

 «Служба зайнятості зацікавлена у співпраці з сільськими і селищними радами, та готова надати всебічну допомогу у забезпеченні трудовими ресурсами новостворені робочі місця», — наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу представники центру зайнятості ознайомили присутніх з актуальними професіями сьогодення,  можливостями проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості та здобуття професійної освіти в навчальних закладах області, у тому числі на базі ЦПТО ДСЗУ. 

Для місцевих жителів створення робочих місць у селищі є вкрай важливим, адже вирішується питання транспортної доступності до місця роботи, а також питання благоустрою та озеленення території рідного селища.  

- Реклама -