Подробиці викриття любителів «наркозілля» в Покровській оперзоні

- Реклама -
В Селидовому чоловік приїхав на похорон до родича та прихопив із собою «антистресс» — пакунок із наркотичною речовиною, а в Добропіллі містянин прогулювався із канабісом у кишені «просто так». В обох випадках наркотики вилучено, а відносно порушників відкриті кримінальні провадження.
Так, селидівські правоохоронці звернули увагу на чоловіка який здався їм підозрілим. Коли перевіряли його документи, молодик зізнався вартовим порядку, що має при собі невеличкий поліетиленовий пакунок із висушеною та подрібненою коноплею. Власником наркозілля виявився  34-річний мешканець міста Українськ. Правопорушник пояснив, що пакунок із наркотичною речовиною знайшов на автостанції в сусідньому Покровську, коли їхав на  у Селидове на похорон.
«Я побачив, що в пакетику «травичка» і вирішив залишити собі, бо чув, що за її допомогою можна розслабитися, зняти стрес»,- сказав у своє виправдання правопорушник.
А в Добропіллі правоохоронці, які входять до складу мобільного блокпоста, зупинили для перевірки місцевого мешканця. Зясувалось, що замість гаманця  41-річний чоловік зберігає в кишені своєї спортивної кофти паперовий згорток із наркотичною речовиною. Від пояснень правопорушник відмовився, а от уникнути відповідальності йому навряд чи вдасться.
Обидва чоловіки своїми діями порушили ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -