Жителі Покровського району будуть працювати на громадських роботах

- Реклама -

15 червня фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим, з метою виконання Плану перевірок за здійсненням виконавчими органами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2017 рік Красноармійської райдержадміністрації щодо забезпечення зайнятості населення, відвідали Петрівську сільську раду. 

У заході прийняли участь органи місцевого самоврядування: секретар Петрівської сільської ради, головний бухгалтер, член виконкому, директор та бухгалтер Петрівського НВК, голова громадської організації «Світанок», завідуючі Петровського та Новоолексіївського сільських будинків культури, бібліотекар Петровської бібліотеки, ФОП Павленко та громадяни, які шукають роботу або бажають її змінити.

«Служба зайнятості зацікавлена у співпраці з сільськими і селищними радами, адже громадські роботи перш за все мають загальнодоступний вид тимчасової зайнятості, не потребують спеціальної професійної підготовки, та дають можливість безробітним отримати додатковий заробіток», — наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Під час заходу Покровським міським центром зайнятості Донецької області разом з Новотроїцькою селищною радою обговорювались питання організації громадських робіт на друге півріччя 2017 року. Треба зазначити, що фінансування тимчасових робіт здійснюється у розмірі 50% за рахунок коштів місцевих бюджетів та 50% за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За результатами зустрічі учасники діалогу мали змогу внести пропозиції щодо подальшої організації громадських робіт на 2017-2018 рік, з метою покращення благоустрою сільської ради та фінансового стану безробітних.

- Реклама -