На блокпосту Покровська правоохоронці вилучили наркотики

- Реклама -

Під час перевірки документів та поверхневого одягу 29-річного чоловіка, в кармані його куртки співробітники поліції виявили пакунок із наркотичною речовиною — коноплею. За зберігання «травички» нарколюбителю загрожує до 3 років ув’язнення, повідомляє Покровський відділ поліції.

Правоохоронці, які несуть службу на блокпості «Михайлівка», зупинили для перевірки автомобіль, який рухався із Покровська. Коли водій вийшов із машини, його поведінка здалася поліцейським трохи незвичною – чоловік багато говорив та сміявся, що викликало підозру, що він знаходиться під впливом наркотичних речовин.

Співробітники поліції перевірили документи та поверхневий одяг мешканця Покровська і у внутрішньому кармані його куртки виявили пакунок із наркотичною речовиною. Водій зізнався, що знайшов «травичку» у дворі свого дому та залишив у себе. «Вживаю інколи для підняття настрою»,- пояснив правопорушник поліцейським.

Наркотична речовина вилучена та направлена на експертизу.

За вказаним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». «Веселий» водій може потрапити за ґрати на 3 роки. Саме такий термін покарання передбачає санкція цієї статті.

- Реклама -