У місті Добропілля відбувся турнір з міні-футболу

- Реклама -

У минулі вихідні  на двох майданчиках зі штучним покриттям проходив  дитячо-юнацький Відкритий турнір Добропілля з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 6 збірних: Дружківка,  Добропілля -1, Добропілля -2, Білицьке-1, Білицьке-2, Білозерське.

Команди було поділено на дві підгрупи, які грали за круговою системою.

Найбільш запекла боротьба розгорнулася під час фінальної баталії, де зустрілися два претенденти на золоті медалі — команди Дружківки та Добропілля-1. 

Гра була захоплюючою та жвавою. Добропільчани утримували перевагу в одне очко майже до кінця тайму. Але на останніх хвилинах гості зрівняли рахунок і остаточного чемпіона вимушені були  визначати по пенальті.

Недаремно воротаря вважають ключовою персоною в команді. Яким би влучним не був удар супротивника, гарний воротар завжди зможе відмінно зреагувати і відбити або зловити м’яч.

Ось і у даному турнірі спритність та вміння захищаючого добропільські ворота Горєлова Дмитра дозволили нашій команді закріпитися на позиції чемпіонства та отримати 1 місце.

Призери змагання отримали сувеніри, команда-переможниця – комплект футбольної форми, а численні  вболівальники – масу позитивних емоцій.

- Реклама -