60 дітей травмовано на дорогах Донеччини з початку року

- Реклама -
Останнім часом на дорогах Донеччини почастішали випадки дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Аби запобігти травмуванню та загибелі дітей, заступник голови Нацполіції України – начальник Нацполіції Донецької області В’ячеслав Аброськін провів нараду та анонсував широку інформаційну кампанію заради зниження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
З початку року на території Донецькій області скоєно 169 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, з них 53 – за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 60 травмовано. При цьому, з вини неповнолітніх сталося 7 ДТП, інші – за виною дорослих.
— Ми повинні звернути на цю статистику увагу суспільства, розгорнути комплекс заходів з безпеки, залучити до цієї роботи дітей, батьків, громадські організації, — наголосив В’ячеслав Аброськін.
За його розпорядженням у всіх великих містах області розпочато підготовку до флешмобу з безпеки дорожнього руху.
Крім того, співробітники ювенальної поліції активно працюватимуть з дітьми під час шкільних канікул у пришкільних таборах та оздоровчих центрах.
Основну групу ризику дитячих дорожньо-транспортних пригод складають діти з 7 до 14 років. Основна причина дитячого дорожньо-транспортного травматизму – недотримання Правил дорожнього руху та вимог безпечної поведінки на дорозі дітьми та дорослими.
Особливу увагу поліцейські приділятимуть й роботі з батьками, адже природно, що діти у всьому беруть приклад зі своїх мам і пап, навіть в тих вчинках, які не заслуговують наслідування. На жаль, багато дорослих самі подають дітям поганий приклад поведінки в транспорті і на вулиці, часто переходять проїжджу частину на заборонний сигнал світлофора, або в непризначеному для переходу дороги місці.
Крім того, поліцейські нагадуватимуть автовласникам, що маленьких пасажирів необхідно пристібати пасками безпеки, а при перевезенні дітей дошкільного віку, користуватися дитячими автокреслами, адже саме ці засоби безпеки зберегли не одне життя, повідомляє Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху УПД поліції в Донецькій області.

- Реклама -