Що приготували в Добропільському районі до Дня Святої Трійці

- Реклама -
Сьогодні, 4 червня, відзначають одне з найбільших християнських свят, яке припадає на 50-й день від Великодня. В народі його називають по-різному: П’ятидесятниця, День Зіслання Святого Духа, День Святої Трійці. З нагоди цього свята в бібліотеках Добропільського району Донеччини організовано низку заходів.
Так виставка-експозиція «Зелена неділя літо починає» пройде в Центральній бібліотеці, книжкова виставка «Зелене свято! Звесели наш двір і хату» — в Ганнівській, пізнавальна година «Прикмети і обряди Зеленої Неділі» — в Новодонбаській, народознавчий діалог «Зелені свята» — в Вірівській, виставка «На Зелені свята»  в Добропільській, урок народознавства «Зелена Неділя квітує чар-зіллям»  в Святогорівській, вікторина «Зелена неділя в народних традиціях»  в Шилівській, літературна подорож «Зелена неділя у батьківській хаті»  в Ганнівській.
У день Святої Трійці православні християни прикрашають свої оселі і храми травою, квітами, зеленими гілками. Цей звичай символізує те, що від Божої благодаті так само розквітають і людські душі плодами чеснот.

- Реклама -