Мирноградські бібліотеки подарували дітям свято

- Реклама -
До Міжнародного дня захисту дітей, який святкувався 1 червня, представники бібліотек міста Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) приготувала хлопцям та дівчатам приємні несподіванки.
У сквері, що на мікрорайоні Західному,  відбулося розважальне свято «Місце зустрічі — країна Дитинства». Центральна міська бібліотека та Центральна дитяча бібліотека об’єднали свої зусилля і провели розважальний захід для дітей пришкільного майданчика ЗОШ №9.
Свято розпочалося з вуличної акції «Мир дітям на планеті Земля!». Були різноманітні вікторини, ігри та конкурси.
Маленькі учасники свята із задоволенням грали в ігри, співали, танцювали, веселилися, брали участь у розгадуванні загадок, відповідали на запитання вікторини «Хто казку знає, той відгадає», демонстрували спритність у вправах з м’ячем «Гаряча картопля», «Кенгуру».
Вдало пройшов і театральний конкурс, де діти змагалися на кращу пантоміму. Найбільш активних учасників в кінці свята нагородили кульковими квітами, а всі присутні отримали цукерки.
Також до цього заходу у Центральній дитячій бібліотеці була оформлена виставка творчих робіт «Чарівний світ долоньок»
А бібліотека-філія №1 з нагоди Міжнародного дня захисту дітей для учнів 6-х класів ОШ №5 та №10 провела розважальну програму «Сьогодні святкує Дитинства Країна».
Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачі, складали пазли, розшифровували таємниці лабіринту, демонстрували спритність у вправах з м’ячем та кольоровими кульками. 

- Реклама -