У Покровську волонтери допомогли у будівництві церкви 66 військово-мобільного госпіталю

- Реклама -

Волонтери мандрівного табору «Будуємо Україну разом» на цьому тижні почали допомагали у будівництві маленької церкви 66 військово-мобільного госпіталю.

Нагадаємо, що волонтери «БУРа» приїхали до Покровська 21 травня  і вже відремонтували домівку загиблого Героя АТО Андрія Ксенчука.  

«Цього тижня волонтери БУР почали працювати у ще одному важливому місці, над справді особливим, навіть "душевним" проектом — маленькою церквою 66 військово-мобільного госпіталю. Цей новозбудований храм серед військових наметів, машин, гір медикаментів, постійних розмов про передову, поранення чи втрати є осередком миру, спокою та безпеки для кожного, хто опиняється всередині. Маючи усі матеріали, військовим бракувало лише кілька працьовитих рук та часу, щоб це завершити. Саме тому ми взялись до роботи, зокрема оббиваючи церкву фальшбрусом, щоб зробити її ще затишнішою. Такого об'єкту у нас ще не було, але ми спільно вирішили, що повинні тут бути, адже ця справа — це найменше, що ми можемо зробити в знак подяки за їхню безцінну працю для України», — написали волонтери на своїй сторінці у соцмережі. 

- Реклама -