До Покровська прибули 10 «розумних камер»

- Реклама -
Аби місцеві мешканці відчували себе у повній безпеці, особливо в умовах проведення антитерористичної операції, в Покровську (колишній Красноармійськ) буде встановлена система інтелектуального відеоспостереження. 10 «розумних камер», які здатні розпізнати розшукуваного зловмисника та відстежити його пересування, вже сьогодні будуть розміщені в різних куточках міста.
Встановлення таких камер та впровадження технологій «смарт-сіті» у рамках програми «Безпечне місто» в Покровську стало можливим завдяки підтримці органів місцевого самоврядування. Депутатський корпус повністю підтримав ініціативу Головного управління Національної поліції в Донецькій області щодо реалізації даного проекту, аналогів якому немає в Україні та виділили кошти на придбання камер спостереження.
Вчорадо Покровська прибула група спеціалістів з Маріуполя, яка вже сьогодні розпочне в різних районах міста встановлювати «розумні камери» та підключати їх до Єдиного аналітичного сервісного центру UASC.
— Я вважаю, що ці камери стануть нашими помічниками в роботі. Завдяки цим камерам нам буде легше визначити місце скоєння злочину та встановити правопорушника. Дані технічні засоби дадуть нам можливість реально використати інформацію у доказуванні правопорушень і притягувати до відповідальності осіб, які їх скоїли,- зауважив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

- Реклама -