У Покровську чергова жертва потрапила до «капкану» шахраїв

2,5 тисячі гривень – саме таку суму грошей перерахував продавцю в якості передплати чоловік з Покровська, зробивши замовлення на сайті з продажу оргтехніки. Але постачальник не квапився з відправкою, а згодом зник разом із грошима. Тепер його пошуками займаються правоохоронці, повідомляє Покровський відділ поліції.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся чоловік із заявою про те, що невідомий ошукав його на кругленьку суму грошей. З’ясувалося, що 26-річний чоловік, який тимчасово проживає в Покровську, переглядаючи сайт з оголошеннями з купівлі-продажу комп’ютерної техніки, побачив цікаву пропозицію – ноутбук відомого бренда за дуже вигідною ціною.

Трохи поміркувавши, молодий чоловік вирішив замовити собі цей гаджет і для цього зв’язався із продавцем. Під час телефонної розмови, продавець назвався представником одного з ломбардів. Чоловіки обговорили умови придбання ноутбука і домовилися, що спочатку замовник перерахує на банківську картку постачальника передплату – 2500 гривень, а вже після отримання замовлення, перерахує і залишок. Продавець зазначив, що саме ця модель користується великим попитом і її дуже швидко розбирають, тому треба поквапитися.

Замовник пішов до банківського терміналу і перерахував передплату на банківську картку постачальника. Минув тиждень, але замовлення не надходило. Тоді чоловік зателефонував продавцю, щоб дізнатися чи все гаразд і коли той відправить ноутбук. «Товар буде відправлений найближчим часом, просто були деякі проблеми», — запевняв шахрай. Але через деякий час його мобільний був вимкнений. Потерпілий ще кілька разів намагався додзвонитися, але його спроби були марними.

Зрозумівши, що залишився і без грошей і без гаджета, чоловік прийшов до поліції.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Правоохоронці нагадують громадянам, що розрахунок за товар тільки після його отримання, допоможе зберегти власні кошти і не залишить шансів шахраям.

- Реклама -