В Покровську в підвалі багатоповерхівки виявлено «схованку» з боєприпасами

Сьогодні, 19 травня, в Покровську (колишній Красноармійськ) до чергової частини Покровського відділу поліції зателефонувала 52-річна місцева мешканка, яка повідомили, що у підвалі її будинку знаходиться сумка із предметами, схожими на боєприпаси.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та спеціалісти вибухотехнічної служби. Під час перевірки було встановлено, що сьогодні у підвалі зазначеної багатоповерхівки проводився плановий ремонт сантехніки. Під час ремонтних робіт серед будівельного сміття і була знайдена сумка з небезпечними предметами.
В результаті обстеження з’ясувалося, що у сумці знаходиться граната Ф-1 та більше двох сотень набоїв до автоматичної зброї. Небезпечні знахідки вилучені та направлені на експертизу.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Вживаються заходи щодо встановлення власника виявленої «схованки» та притягнення його до відповідальності, повідляює Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -