Мешканців Покровська запрошують до лав Збройних Сил України

Професія військового – складне і, подекуди, небезпечне ремесло. Але почесне і вигідне для Вас і Вашої сім'ї. Часи голого ентузіазму у справі захисту територіальної цілісноті і суверенітету України залишилися у 2014 році. Зараз же і держава, і громадськість турбується про своїх захисників. А значить, захист держави і народу є не лише священним обов'язком для кожного чоловіка, а й правильним вибором у справі забезпечення себе і своєї сім'ї.

Які ж переваги є в службі за контрактом в лавах Збройних Сил України:

1. Заробітна платня разом з премією за участь в Антитерористичній операції станом на 1 травня 2017 року становить від 15 000 грн. для рядового складу, від 16 500 грн. для офіцерського складу. А в планах Міністерства оборони України до кінця року ще відчутно підняти ці цифри! Чи варто це порівнювати з тими мізерними заробітними платнями, що отримують багато наших співвітчизників на підприємствах (якщо ще отримують!). Так, згідно з даними Держстату, на 1 квітня 2017 року борги по заробітній платі в Україні склали 2,07 млрд. гривень, при цьому більш ніж чверть боргу в Донецькій області (27,7 відсотків). У Збройних Силах України ж про затримки грошового забезпечення давно забули. Все виплачується в термін і в повному обсязі.

2. Гарантована оплачувана відпустка від 30 днів і вище. Для учасників АТО можлива додаткова відпустка 14 днів. Крім того, багато військових частин зараз знаходяться в нашому регіоні на постійній дислокації, так що рідних Ви будете бачити часто.
 

3. На час контрактної служби за Вами зберігається колишнє робоче місце і навіть середня заробітна платня. І якщо по закінченню контракту вирішите повернутися до цивільного життя, гарантовано без роботи не залишитесь. Ну а приємний грошовий бонус зі старого місця роботи взагалі виглядає дуже привабливо, запитайте у діючих військовослужбовців!

4. Дуже вигідний соцпакет для учасників бойових дій та їх сімей:
— безкоштовний проїзд в межах України в усіх видах транспорту (крім таксі) — почніть подорожувати по нашій прекрасній країні !;
— безкоштовне лікування в закладах охорони здоров'я Міністерства оборони, 75% знижка на санаторно-курортне лікування та 50% — для членів сім'ї, безкоштовне зубне протезування – час зайнятися своїм здоров'ям!
— отримання земельних ділянок учасниками бойових дій — в будь-якому населеному пункті України як під забудову, так і для зайняття фермерським господарством!;
— можливість здобути вищу освіту для Вас і Ваших дітей за рахунок держави на очній або заочній формах навчання;
— 75% знижка на комунальні платежі — і Вашому сімейному бюджету не страшні ніякі підвищення тарифів ЖКГ !;
— разові виплати, знижки та багато іншого для Вас і Вашої родини!

5. Повне матеріальне забезпечення. Зараз Українська армія далеко не та «гола-боса», що в 2014 році. Завдяки Міністерству оборони і все тим же волонтерам солдат тепло і комфортно одягнений, взутий, ситий і вимитий, кожен забезпечений справною зброєю та засобами індивідуального захисту. Є і транспорт, і житловий фонд. Так, за словами в. о. Начальника Тилу ЗСУ, вже до кінця 2016 армія була забезпечена всіма видами матеріального забезпечення на 82% і ця цифра постійно збільшується. І це без урахування величезного внеску наших доблесних і самовідданих волонтерів!
 

6. Пенсія. Учасники АТО отримують право дострокового виходу на пенсію (після 25 років загального страхового стажу для чоловіків і 20 років для жінок), надбавка до пенсії за кожен рік в зоні АТО та ін.

7. Можливість побудувати кар'єру у військовій сфері. Сучасна Українська армія професіоналів в більшості своїй складається з людей цілком цивільних професій, деякі до початку війни ніколи не тримали автомат в руках. Але тепер, пройшовши навчання під керівництвом кадрових офіцерів, хрещення в боях з підлим і сильним ворогом на Донбасі, стали справжніми професійними військовими і вже не проміняють дружний армійський колектив своїх побратимів на тісний офіс або жарку лаву. А скільки романтики в справі ратній! Адже це не тільки, і не стільки піт і кров (хоч і цього вистачає), а тут і потішний гумор, і міцна дружба, і любов …

А як же покликання, патріотизм, скажете Ви? Все просто: такі поняття вічні, непорушні і чергового нагадування не потребують. І коли Ви, в старості, онукам будете розповідати про далекі і незнайомі їм часи справжнього народження нашої держави, то зможете з гордістю сказати: «Я захищав свою країну, свій край, свою сім'ю!»

Більше інформації Ви зможете отримати в Покровсько-Ясинуватському військовому комісаріаті за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 16
або за телефоном: 050 299 67 17; 095 695 98 02

                                                                                                                                                                

- Реклама -