Великою ходою та концертом відзначили у Покровську День вишиванки (Відео)

Сьогодні, 18 травня, у Покровську відбулося свято української вишиванки. Сотні людей — від малечі до дорослих — пройшлися центром міста у національному вбранні, яке є традиційним оберегом для українців.

Від Березового гаю до пам'ятного знаку Т.Г. Шевченко, що на площі Шибанкова, пройшли сотні мешканців і гостей Покровська.

Вихованці дитячих садків, школярі, студентська молодь, трудові колективи, громадські діячі та пересічні громадяни одягнулися у красиві вишиванки і віночки, щоб показати єдність українців і патріотизм, віддати велику шану національним традиціям і культурі.

До пам'ятного знаку Тарасові Шевченко учасники ходи поклали квіти. А потім на центральній площі міста відбувся концерт за участю творчих колективів міста і Покровського району.

Справжнє українське свято подарував присутнім колектив народної пісні "Перлина" Новоєлізаветівського сільського будинку культури.

Свято вишиванки пройшло масово, весело та цікаво, незважаючи на дощ і холоднечу. Наприкінці у небо запустили повітряні кульки традиційних українських кольорів. 

Більше світлин з Дня вишиванки дивіться у нашому ФОТОЗВІТІ

- Реклама -