Мирноградці двічі перемогли футболістів Лиману

У черговому турі Чемпіонату Донецької області старшої вікової групи команда ДЮСШ Мирнограда вирушила в Лиман, де зустрілася з місцевими футболістами.

Мирноградські юнаки 2000-2001 років народження з перших хвилин показали господарям, що приїхали за перемогою, забивши перший гол на третій хвилині матчу.

"Надалі наші хлопці тільки збільшували перевагу і як підсумок 0:11 на користь мирноградців", — зазначили тренери ДЮСШ з футболу Сергій Мороз і Владислав Засипка.

Голами відзначилися Зимарин Віталій (ЗОШ №8), Клапчук Геннадій (ЗОШ №8), Добровольський Михайло (ЗОШ № 6), Полежаєв Максим (ЗОШ №10), Юпатов Дмитро (ЗОШ №9).

Юнаки 2002-2003 років народження перемогли лиманців з рахунком 5:0. Голи на рахунку Битюцького Данила (ЗОШ №8), Банаха Ярослава (ЗОШ №6), Вязовикова Максима (ЗОШ № 9), Боєва Марка (НВК) та Ведькала Дмитра (ЗОШ №17).