За злочини проти підприємця мешканець Мирнограду проведе за ґратами 13 років

13 років позбавлення волі — саме такий вирок оголосив Мирноградський міський суд 50-річному чоловікові за скоєння розбійного нападу, замах на вбивство і незаконне зберігання зброї та боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Прокурором Димитровського відділу Красноармійської місцевої прокуратури, який підтримував державне обвинувачення у суді, повністю доведено провину чоловіка, який у січні 2016 року, за попередньою змовою з групою осіб, скоїв розбійний напад на місцевого підприємця.

Достовірно знаючи про те, що підприємець повертається додому з грошима, чоловіки вирішили здійснити на нього напад. Дочекавшись потерпілого біля будинку, вони відкрили двері автомобіля, на якому він приїхав, та, погрожуючи пістолетом, почали вимагати в нього грошові кошти. Коли син потерпілого побіг на допомогу батькові, чоловіки почали тікати та, з метою приховати сліди злочину, кинули у бік сина і батька гранату, від розриву якої останні отримали тілесні ушкодження.

Правопорушників, які під час скоєння злочину знаходились у стані алкогольного сп’яніння, затримали правоохоронці.

Під час досудового розслідування один з обвинувачених помер. Суд, підтримавши позицію прокуратури, визнав другого злочинця винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 187 (розбій), ч.2 ст.15 (замах на злочин), ч. 2 п. 1,5,9, 12 ст. 115 (умисне вбивство), ч. ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, та засудив до 13 років позбавлення волі.

- Реклама -