У виправній колонії Селидова попередили злочин

Згорток з наркотичною речовиною намагались перекинути через паркан Селидівської виправної колонії двоє чоловіків, один з яких щойно звільнився з місць позбавлення волі. Вилучена наркотична речовина направлена на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Проводиться слідство.

Під час патрулювання поблизу виправної колонії, розташованої у м. Селидово, працівники поліції побачили біля паркану колонії двох чоловіків. При появі правоохоронців, чоловіки щось перекинули через паркан та намагалися залишити місце події, але були затримані поліцейськими.

Затриманим виявився 34-річний мешканець Українська та 35-річний мешканець Горлівки. Чоловіки пояснили, що «прямували до Мар’їнки за пивом, а через паркан нічого не перекидали». Але чому вони вирішили піти «за пивом» саме у Мар’їнку, до якої майже 40 км, чоловіки пояснити не змогли.

При перевірці за базами даних, з’ясувалось, що один з них – мешканець окупованої Горлівки, був засуджений за скоєння грабежу та звільнився з місць позбавлення волі близько тижня тому.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

- Реклама -