Покровські полісмени затримали двох чоловіків із зброєю

Співробітниками поліції затримано двох чоловіків, оди з яких розгулював вулицями міста з двома гранатами у кишені, а другий виготовив та носив із собою кастет. Заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження.

Вчора співробітниками Покровського відділу поліції на території села Гришино був зупинений для перевірки 50-річний місцевий мешканець. Під час перевірки документів та огляду його особистих речей з’ясувалося, що чоловік носе із собою дві гранати для підствольного гранатомету.

Власник боєприпасів зізнався правоохоронцям, що «знайшов ці гранати біля водойми у с. Гришине, коли ловив там рибу. А навіщо залишив собі і сам не знає».

Ще один «любитель зброї» був затриманий добропільськими поліцейськими. На цей раз 41-річний мешканець м. Білицьке. Під час перевірки документів чоловіка з’ясувалося, що він має при собі кастет. Правопорушник пояснив, що виготовив його самостійно близько двох місяців тому «для самозахисту».

В обох випадках заборонені предмети вилучені, а у відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

- Реклама -