Поліція «відпрацювала» Добропілля

- Реклама -
Вчора в Добропіллі та Добропільському районі було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання, на яке був задіяний весь особовий склад відділення поліції. Вулиці та дорожні розв’язки знаходилися під пильним контролем правоохоронців. З метою патрулювання, швидкого виявлення та попередження правопорушень, а також затримання злочинців було створено 5 піших і 2 автопатрулів.
Так під час превентивних заходів співробітники поліції вилучили наркотичні речовини у 53-річної мешканки м. Білозерське. Відносно правопорушниці відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.
Також правоохоронцями був затриманий 44-річний раніше неодноразово засуджений житель Добропільського району, який здійснив крадіжку майна. Правопорушник у скоєному зізнався, речовий доказ за кримінальним провадженням вилучено. Триває досудове розслідування.
За місцем мешкання було перевірено 11 осіб, які перебувають на профілактичних обліках правоохоронців, а також 8 власників зареєстрованої зброї.
Особлива увага приділялась безпеці дорожнього руху. Так, співробітниками поліції, які відповідають за цей напрямок роботи,  було перевірено 31 транспортний засіб, за ряд виявлених правопорушень до адміністративної відповідальності притягнуто 2 водіїв.
Не оминули своєю увагою правоохоронці і розважальні заклади, бари та кафе, адже протягом поточного місяця добропільські поліцейські вже виявляли порушення у сфері торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. Так, в одному із кафе було задокументовано факт продажу пива неповнолітній дівчині. Відносно продавця складено адміністративний протокол за ч.2 ст.156 "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами" КУпАП.
Взагалі припинено 9 адміністративних правопорушень.

- Реклама -