У рамках 85-річчя утворення Донецької області в центральній бібліотеці Добропільської районної ЦБС відбулося краєзнавче свято «Мої корені на Добропільській землі».
На заході вшанували родини, які своє життя і працю присвятили рідній землі, а також розглянули родовіди присутніх на святі сімей: Мамонових (с. Завидо-Борзенка), Вентоняків-Прокопенко (смт. Святогорівка), Осипець (с. Новоукраїнка), Кутніх (с. Кам’янка), Братковських та Гайдуків (с. Криворіжжя), Гайдобів (с. Юр`ївка).
До свята оформлена виставка-експозиція «Поки живу, пам’ятаю» за розділами: «Символи роду», «Сімейні хроніки». На виставці представлені фотографії родовідів сімей – учасників заходу, документи, статті, рушники, ляльки-мотанки, ікона та інші речі. Так з покоління в покоління в родинах передаються предмети інтер’єру, особливі речі та фотографії. Завдяки цьому ми знаємо і пам’ятаємо біографії наших предків.
Учасникам заходу були вручені подарунки, які придбані завдяки спонсорської допомоги Пр АТ «Глини Донбасу» та Громадської організації «Добре поле».
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/04/v7PpmM7NK3Rp.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/04/OdCoF1oOtcbl.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/04/EC6As77llKe3.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/04/u1ANdePRbghL.jpg)
![](https://ddk.dn.ua/wp-content/uploads/2017/04/kq5ZZlyo3Nlt.jpg)
- Реклама -