Школярі Покровська навчалися дорожній грамоті

- Реклама -

Кожний школяр вже добре знає про правила безпеки на дорозі, адже їм про це щодня розповідають батьки та вчителі. Але більш переконливо «дорожня абетка» звучить від правоохоронців. Саме з цією метою і завітали співробітники Покровського відділу поліції до учнів молодших класів загальноосвітньої школи №2.

Більше 150 учнів молодших класів зібралися, щоб послухати цікавий урок з правил безпеки, який підготували для них інспектор з ювенальної превенції Ірина Грицай та інспектор з дорожнього контролю Христина Гільмутдинова разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських».

Під час спілкування правоохоронці розповіли дітям про найбільш розповсюджені причини дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, про правила переходу дороги, про існуючі сигнали світлофору, а також про відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.

— На жаль, діти часто стають жертвами дорожньо-транспортних пригод. Це трапляється через те, що дітлахи, наслідуючи дорослих, перебігають через проїзну частину у невстановлених місцях. Так в цьому місяці трапилася дорожня пригода за участю неповнолітнього. Через власну неуважність 11 річний хлопчик потрапив під колеса автомобіля і отримав тілесні ушкодження. Ми закликаємо вас суворо дотримуватися правил дорожнього руху,- зауважила інспектор з дорожнього контролю Покровського відділу поліції Христина Гільмутдинова.

Аби урок був цікавішим та краще запам’ятався малечі, співробітники поліції разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» провели  вікторину, завдяки якій змогли перевірити, як школярі засвоїли дорожню абетку.

Хлопці та дівчата наввипередки відповідали на всі питання правоохоронців, чим показали свою обізнаність та орієнтованість, а вчителі відмітили, що після таких уроків діти стають уважнішими і підказують один одному правила поведінки на дорозі, коли йдуть до школи чи повертаються додому.

- Реклама -