Жебрівський побачив проблеми в Покровському районі

- Реклама -
Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський повідомив, що відвідав селище Гродівка, що  в Покровському (раніше – Красноарміському) районі Донеччини. Побаченим був незадоволений.
Ось, що пише голова ОДА на своїй сторінці у «Фейсбуці»:
«Виділили кошти на капітальний ремонт селищної лікарської амбулаторії. Добре, що заїхав подивитись, як йдуть роботи. Будівля має проблему із фундаментом. Будівельники укріплюють і стягують стіни. Але експертизи самого фундаменту ніхто не зробив! Заміни водопостачання у проекті нема. І т.д. і т.п. Таке враження, що проектанти в очі не бачили самого об’єкту. Дав доручення замовити експертизу фундаменту і доробити проект комплексної, повної, модернізації амбулаторії, включно із благоустроєм території. Щоб будівельники зайшли на об’єкт, зробили усе, вийшли і 20 років об’єкт працює до наступного капремонту. Люди мають працювати не як «врємєнщики», а як правдешні господарі своєї землі! 
Пояснюю керівникам громад, які потім будуть експлуатувати ці інфраструктурні об’єкти: зараз маємо усі ці амбулаторії, школи, лікарні, ЦНАПи, зробити максимально якісно. Щоб люди дивились на них, як на зразок і для наступних проектів, і для своїх приватних помешкань».

- Реклама -