«На тебе чекають вдома»: мешканця Покровська звільнили від кримінальної відповідальності

- Реклама -

За узгодженим Красноармійською місцевою прокуратурою клопотанням суд звільнив від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 260 (участь у непередбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях) КК України, колишнього бойовика, який добровільно вийшов з лав терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Донецької області.

У червні 2014 року 37-річний мешканець Покровська з ідеологічних переконань поїхав до міста Донецьк та добровільно вступив до лав так званого «Народного ополчення Донбасу», яке підпорядковується «Міністерству оборони ДНР».

Чоловікові видали форму, зброю та призначили на посаду контролера блокпосту, де він перевіряв цивільних осіб та автотранспорт.

Вже через два тижні, розчарувавшись в ідеології «руського міру», чоловік самовільно покинув лави терористів та повернувся до Покровська, де і скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома».

У зв’язку з тим, що він добровільно повідомив правоохоронні органи про всі обставини своєї діяльності на користь НЗФ, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності.

                                                                                                                        

- Реклама -