В Мирнограді шахрайка «зняла порчу» разом з золотом

- Реклама -
Сто доларів, півтори тисячі гривень та золоті прикраси – ціна за «допомогу  в покращенні життя та здоров’я», яку запросила незнайомка в мешканки Мирнограду (колишній Димитров, що на Донеччині. Наразі правоохоронці вживають заходів щодо встановлення та затримання шахрайки.
До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулася 31-річна місцева мешканка, яка повідомила, що невідома їй жінка заволоділа її грошима та золотими прикрасами.
Як з’ясувалося, біля місцевого супермаркету до потерпілої підійшла жінка та запитала: «Яка година?». Потім незнайомка почала розпитувати чи не хворіє хтось в родині та чи вистачає зароблених грошей. Таким чином, між жінками зав’язалася бесіда, під час якої незнайомка запропонувала місцевій жительки свою «допомогу» з покращення життєвої ситуації за символічну сплату.
Грошей у потерпілої при собі не було, та «турботлива рятівниця» не розгубилася і запропонувала своїй «жертві» поїхати додому та привезти кошти, а для «кращого ефекту» — ще й коштовності. Жінка погодилася і через деякий час в обумовленому місці передала «благодійниці» сто доларів, півтори тисячі гривень, золотий хрестик та каблучку. Шахрайка, забравши усі коштовності, пообіцяла здійснити певні обряди, завдяки яким у родині потерпілої буде «матеріальний статок та ніхто не буде хворіти» та пішла геть.
А жінка, повернувшись додому зрозуміла, що потрапила під вплив професійної шахрайки, яка певними маніпуляціями змусила її віддати всі заощадження. Ошукана жителька Мирнограду прийшла до відділення поліції і написала заяву з проханням знайти невідому і повернути втрачені гроші та золоті прикраси.
Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. 

- Реклама -