Чого досягли мирноградські атлети

У м. Костянтинівка відбувся Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед дітей пільгових категорій. У змаганнях взяли участь десять атлетів з міста Мирноград (колишній Димитров), які успішно виступили, посівши 4 — перших, 2 — других, 2 — третіх місць.

За підсумками змагань найкращі результати показали та стали чемпіонами: Черкасова Марина (ЗОШ № 5) посіла I місце на дистанції 60 метрів, I місце на дистанції 150 метрів, I місце у метанні м'яча (1кг) на дальність; Хачатуров Олександр (ЗОШ № 10) — I місце у метанні м'яча (1 кг) на дальність.

Срібними призерами стали: Чурикова Анастасія (ЗОШ № 4) — II місце на дистанції 150 метрів, Челях Владислав (ЗОШ-інтернат) — II місце у метанні м'яча (1 кг) на дальність.

Бронзові призери: Чурикова Анастасія (ЗОШ № 4) — III місце на дистанції 60 метрів, Турчина Олеся (ЗОШ-інтернат) — III місце на дистанції 150 метрів.

Переможці та призери нагороджені грамотами, статуетками та пам'ятними подарунками.