В Добропіллі обрали лідера у новому форматі

- Реклама -

В актовому залі ЦДЮТ в Добропіллі на фінальний тур міського конкурсу-випробування «Лідер року 2017» зібралися кращі з кращих, креативні, талановиті та харизматичні лідери міських шкіл Добропільщини.

Серед присутніх були:

Брагінець Карина, НВК ЗОШ № 3;

Дудушко Наталя, НВК СШ № 4;

Діденко Роман, НВК-ліцей;

Махніборода Оксана, ЗОШ № 9;

Штагер Вікторія, ЗОШ № 10;

Власенко Марія, ЗОШ № 14;

Тарасова Дар`я, ЗОШ № 17;

Мотрич Анна, ЗОШ № 18;

Токарєв Георгій, ЗОШ № 19;

Прудник Дмитро, ЗОШ-інтернат.

В цьому році конкурс проходив в новому форматі: лідери повинні були продемонструвати комунікативні здібності, логіку, інтелект та аргументовано довести свої точки зору з проблемних питань, поринувши у техніку дебатних перегонів.

В першому випробуванні «Передвиборчий дискус», лідери виступали зі своїми промовами, в яких намагалися аргументовано переконати опонентів та присутніх у залі в тому, що лідером ДМДЮО «Мрія» повинні бути саме вони.

В другому конкурсному випробуванні «Тріада буття: дійсність та майбутнє», лідери розмірковували над філософськими питаннями. Глядачі спостерігали за  цікавими виступами, оригінальними думками й вмілими відповідями.

Останній конкурс «Дебатне коло: «За» та «Проти», остаточно переконав усіх присутніх, що наші лідери зможуть змінити не тільки свої організації, а і країну в цілому.

Переможців визначало компетентне журі до складу якого увійшли Світлана Баранець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Добропільської міської ради; Еліна Плужникова, головний спеціаліст відділу освіти Добропільської міської ради; Сергій Калінін, координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Добропілля; Реваз Татаішвілі, тренер німецької організації «MID OST» та української організації «Інша освіта»; Н. В Ліннік, заступник директора з виховної роботи НВК ЗОШ І-ІІІ ст. гімназії; Марк Афонічев, екс-голова міської Ради старшокласників (2014-2016 р.), лідер дитячої організації «Сузір’я» ЗОШ № 15.

За підсумками конкурсу Махниборода Оксана, лідер ДЮО «Ювента» ЗОШ № 9, стала головою міської Ради старшокласників, а Токарєв Георгій, лідер ДЮО «Джерело» ЗОШ № 19 – заступником голови міської Ради старшокласників.

Переможці дебатних випробувань Дмитро Прудник, лідер д/о «Маяк» ЗОШ-інтернату та Наталка Дудушко, лідер д/о «Республіка радощів» НВК СШ № 4-ДНЗ представлять команду школярів Добропілля в рамках Всеукраїнського національного турніру з дебатів, що проходитеме у Києві 29 та 30 квітня.

За традицією, в рамках цього заходу, відбувається урочисте вшанування лідерів-випускників, тих, хто вніс вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування на рівні школи, міста, області та навіть України. Дитяча та доросла палати ДМДЮО «Мрія» попрощалися із найуспішнішим лідером останніх років, який достойно представляв честь нашої організації в обласних та всеукраїнських заходах, Марком Афонічевим (ЗОШ № 15), а також із Вікторією Звєрєвою (НВК ЗОШ № 3-ДНЗ), Тупіленко Олександрою (ЗОШ № 16), Галкіною Юлією (ЗОШ № 13), Дмитром Швачком (ЗОШ № 6). Сюрпризом для випускників була участь у лідерському музичному флешмобі, який підготували активісти дитячих організацій «Республіка радощів» (НВК СШ № 4-ДНЗ) та «Джерело» (ЗОШ № 19) в рамках міського соціального проекту «Розвивайся рухаючись».

Усі конкурсанти отримали нагороди та подарунки завдяки підтримці начальника відділу у справах сім`ї та молоді Добропільської міської ради Світлани Констянтинівни Баранець та координатора кампанії «Активна громада» у місті Добропілля Сергія Калініна.

- Реклама -