Більше 100 поліцейських забезпечуватимуть безпеку на кладовищах Покровська та регіону

Наряди співробітників поліції, які щойно приступили до несення служби у вихідні дні, отримали завдання по збереженню правопорядку на вулицях усіх підпорядкованих їм населених пунктах, а також на кладовищах, де будуть проходити поминальні дні.

Під час проведення щотижневого публічного інструктажу на головних площах міст Покровська, Селидового, Добропілля, Авдіївки та Мирнограду, правоохоронці отримали чіткі вказівки від керівників кожного підрозділу поліції, аби всі громадяни, які звернуться із проханням їм допомогти, не залишилися без уваги, а отримали миттєву підтримку. Адже саме на ці вихідні припадає поминальний день, і на кладовищах буде значна кількість людей, тому для забезпечення правопорядку та надання допомоги громадянам на кожному цвинтарі будуть чергувати співробітники поліції.

Загалом в Покровську та Покровському районі 16 цвинтарів, по Покровсьому кущу – 48 і всі вони будуть знаходитись під контролем правоохоронців.

«Зі свого боку ми докладемо максимум зусиль, щоб жителі і гості наших міст почували себе у безпеці і могли спокійно провести ці вихідні дні», — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

- Реклама -