11 тисяч гривень втратив мешканець Добропілля через «банківську перевірку»

- Реклама -

Безготівкові розрахунки за допомогою банківських карток – це зручно і швидко, тому багато людей в наш час користуються саме ними. А для спритних шахраїв – це ще один спосіб позбавити громадян власних заощаджень. Черговою жертвою став добропільчанин, який назвавши пін-код своєї картки, втратив чималеньку суму грошей.

До Добропільського відділення поліції звернувся 67-річний чоловік, який повідомив, що невідомі вкрали у нього 11 тисяч гривень.

Як з’ясувалося, пенсіонеру зателефонував чоловік, який представився «співробітником банку» і попросив надати особисті дані та пін-код картки, аби «перевірити по базі їх дійсність».

Довірливий добропільчанин, не підозрюючи, що розмовляє із звичайним шахраєм, відповів на всі питання і продиктував потрібний код. Не пройшло і кілька хвилин, як та телефон пенсіонера надійшло смс-повідомлення про те, що з його рахунку знятий увесь залишок коштів. Розгублений пенсіонер зрозумів, що майже власноруч збагатив невідомого та було вже пізно.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. «Співробітнику банку», який позбавив грошей чоловіка, відтепер загрожує до трьох років позбавлення волі.

- Реклама -