У Покровську шукають шахтарів: вакантні посади

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 13 квітня 2017 року, за ініціативи ТОВ «УКРВУГЛЕСЕРВІС» шахта «Свято-Покровська», було організовано та проведено аукціон претендентів на вакансії «Прохідник», «Машиніст гірничих виїмок машин», «Електрослюсар підземний», «Гірничий майстер». Це сьомий  такий захід в цьому році, який відвідало близько 30 осіб.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», — заявила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області Ганна Кононенко.

Заступник директора по охороні праці, Роман Миропольцев, розповів, що на території ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» буде відкрита окрема дільниця шахти «Свято-Покровської» та запросив безробітних на співбесіду. Під час заходу, було надано інформацію про особливості та умови праці, наявність соціального пакету, преміювальної системи, високої заробітної плати.

 Усі присутні були зацікавлені роботою та мали змогу пройти попередню співбесіду, після чого звернулись до спеціалістів за направленням на роботу.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -