Як зміниться інфраструктура Добропільщини у 2017 році

В 2017 році на території Добропільского району буде реалізовано 31 інфраструктурний проект на загальну суму 35 335,5 тисяч гривень. По це повідомляє прес-служба Добропільської райдержадміністрації.

«Одним з пріоритетних завдань, які стоять перед керівництвом Добропільського району є розвиток інфраструктури для створення комфортніших умов життя на селі. Зокрема, в поточному році, за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, на території Добропільского району буде реалізовано 31 інфраструктурний проект на загальну суму 35335,5 тис.грн», — сказано у повідомленні.

Зокрема: 

·         водопостачання (водовідведення) — 8 проектів в 6 населених пунктах, на загальну суму 10 662,6 тис. грн.; 

·         освітлення — 7 проектів  в 7 населених пунктах, на загальну суму 1 296,0 тис. грн.;

·         дорожнє господарство — 12 проектів на загальну суму 7 326,4 тис. грн.

Крім цього, заплановано здійснити капітальний ремонт 11,2 км дорожнього полотна;навчальні заклади — 4 проекти (3 проекта по ремонту Світлівської ЗОШ, 1 проект Золотоколодязянській ЗОШ в 2 населених пунктах) на загальну суму 16 050,5 тис. грн.

Обсяг співфінансування в 2017 році за рахунок коштів місцевих бюджетів Добропільського району складає 1 394,7 тис. грн.

Також, за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку, в поточному році намічено до реалізації три інфраструктурних проекти: Реконструкція амбулаторії під стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання в с. Криворіжжя та капітальний ремонт (термомодернізація) будівель двох шкіл.

- Реклама -