У Покровську шахтарі знайшли роботу

- Реклама -

11 квітня Покровський міський центр зайнятості організував та провів аукціон претендентів на вакансії «Гірник очисного забою», «Прохідник», «Електрослюсар підземний», «Машиніст підземних установок», «Гірник з ремонту гірничих виробок».

Захід відбувся за ініціативи ТОВ «УКРВУГЛЕСЕРВІС» шахта «Свято-Покровська». Його відвідали 15 осіб, серед яких були як безробітні, які стоять на обліку у центрі зайнятості, так і жителі міста.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», — розповів директор Покровського МЦЗ Микола Толмачов.

Менеджер по підбору персоналу, Ігор Семикін, проінформував безробітних про особливості та умови праці, наявність соціального пакету, преміювальної системи, високої заробітної плати. Шахта «Свято-Покровська» розташована у м. Новоолександрівці Добропільського району, тому для працівників м. Покровська курсує робітничий автобус, який безкоштовно доставляє до місця роботи. 

Заступник начальника дільниці Денисюк Давид  наголосив: «Керівництво завжди йде на зустріч своїм працівникам, та завжди знайде до кожного особливий підхід, але кожен робітник має велику персональну відповідальність під час роботи».

            З числа шукачів роботи 10 осіб зацікавились пропозиціями працевлаштування та мали змогу пройти попередню співбесіду, після чого звернулись до спеціалістів за направленням на роботу.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

Відмітимо, це шостий  такий захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством.

- Реклама -