Як працюють блокпости у Покровську (Фото)

Аби забезпечити безпеку громадян та не допустити витоку боєприпасів до мирної території України, своєчасно виявляти диверсантів, не дозволити біглим зловмисникам уникнути законного покарання, а також попередити перевезення наркотичних речовин та інших заборонених предметів — в Покровську працюють стаціонарний блокпост, додатковий пункт перевірки транспорту та щоденно ще 5 мобільних постів.

Так, стаціонарний покровський блокпост працює вже третій рік. За цей період правоохоронці, завдяки ретельним перевіркам, багато разів вилучали і зброю, і наркотики,  які громадяни намагались провезти.

Але  значна кількість правопорушників намагаються пересуватися дорогами в об’їзд блокпостів. Для того, щоб своєчасно виявляти зазначену категорію осіб, щоденно на території обслуговування Покровського відділу поліції працюють мобільні блокпости та на постійній основі діє  пункт перевірки транспортних засобів.

Так, останній блокпост був розташований на перехресті вулиць Захисників України та Шмідта і почав працювати з 4 березня. Але, його місце розташування було незручним для громадян та не зовсім ефективне, тому за розпорядженням заступника начальника Нацполіції – начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна було прийнято рішення змінити місце його знаходження.

І вже з 1 квітня пункт перевірки транспортних засобів запрацював в новому місці – неподалік від в’їзду в Покровськ з боку Дніпропетровської області.

Так, вихідними днями, на даному пункті були завершені роботи по благоустрою. Тепер він оснащений спеціальними модулями та оргтехнікою, необхідною для його ефективного функціонування, відповідає стандартам безпеки та зручності як для громадян, так і для правоохоронців, які цілодобово несуть службу. 

Тут розміщено два модулі: один – призначений для безпосередньої роботи, в ньому знаходитися необхідна оргтехніка, завдяки якій здійснюється перевірка громадян по базам МВС, а другий – для відпочинку правоохоронців.

Також підведені усі необхідні комунікації, на дорозі нанесена відповідна розмітка та встановлені дорожні знаки. Згодом тут планується встановлення багатофункціональних камер відеоспостереження.

На ньому несуть службу виключно співробітники Покровського відділу поліції. Щодня крізь нього в середньому проходить понад 500 легкових та 50-70 вантажних автомобілів. Всі вони ретельно перевіряються.

«Наша головна мета – це забезпечення безпеки громадян. А завдяки цьому пункту перевірки транспортних засобів, дороги, по яким зі сторони Дніпропетровської області можна потрапити в наше місто, під цілодобовим наглядом правоохоронців, які будуть дбати про безпеку не тільки наших городян, а й мешканців інших областей. Крім того, ми створили  всі умови для ефективного несення служби співробітниками поліції та проходження контролю людьми на новому пункті перевірки», — зазначив начальник Покровського відділу поліції Донецької області Юрій Гречишкін.

- Реклама -