Правоохоронцям Покровської оперзони пояснили головне завдання

Сьогодні, 7 квітня, традиційний комплексний розподіл сил та засобів поліції відбувся у центрі міст Покровської оперзони — Покровська, Мирнограда, Добропілля, Селидова та Авдіївки. На чергування «вихідного дня» заступили співробітники підрозділів місцевої поліції та доданих сил, які отримали від керівництва чіткі інструкції та скоординували свої дії.

Під пильною увагою правоохоронців — вокзали, головні дорожні розв’язки та місця масового відпочинку людей. Увагу поліцейських також сконцентровано на забезпеченні безпеки дітей, які відпочивають на канікулах.

Серед першочергових завдань, як і раніше, залишаються вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки, а також своєчасне попередження їх вивезення до мирної території України.

Також керівництво всіх структурних підрозділів поліції зробило акцент на чіткому дотриманні законодавства та допомозі людям всього особового складу..

«Наше з вами головне завдання – забезпечення безпеки громадян. А також постійний контроль за ситуацією в місті та на всій території обслуговування»,- зазначив начальник Покровського відділу поліції Донецької області полковник поліції Юрій Гречишкін.

- Реклама -