В Покровську школярів вчили безпеці

- Реклама -

Напередодні весняних канікул, які для покровських школярів почнуться з понеділка, 3 квітня, працівники Покровського (раніше — Красноармійського) відділу поліції, відвідали місцеві навчальні заклади і провели уроки дорожньої грамоти та безпеки із школярами.

Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху та безпечної поведінки вдома та на улиці, профілактичну бесіду організували з учнями навчально-виховного комплексу № 2 та загальноосвітніх шкіл № 6 і 14 співробітники Покровського відділу поліції -інспектор з ювенальної превенції Ірина Грицай та інспектор з дорожнього контролю Христина Гільмутдинова.

Під час спілкування правоохоронці розповіли дітям про найбільш розповсюджені причини дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, про правила переходу дороги, про заборонені сигнали світлофору, а також про відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.

— На жаль, діти теж стають жертвами дорожньо-транспортних пригод. Часто це трапляється через те, що школярі, наслідуючи дорослих, перебігають через проїзну частину у невстановлених місцях. Тому, аби уникнути травмування або загибелі внаслідок ДТП, слід суворо дотримуватися правил дорожнього руху та бути вкрай уважними на вулиці, — зауважила інспектор з дорожнього контролю Покровського відділу поліції Христина Гільмутдинова.

Крім основних правил дорожньої грамоти, поліцейські нагадали учням про неухильне дотримання правил безпечної поведінки при виявленні небезпечних або підозрілих предметів.

- Реклама -