Представники ООН відвідали Мирноград

В Мирнограді (колишній Димитров, що на Донеччині) ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 відвідали Соломія Стахів, регіональний менеджер Програми ООН з розбудови і налагодження миру, Нелля Дашковець та Наталія Осипенко, координатори Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Моніторингова місія відбулася з метою перевірки освоєння коштів на реалізацію міні-проекта «Капітальний ремонт відновлення експлуатаційної придатності конструкцій їдальні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8».

Присутні оглянули шкільну їдальню, відремонтовану за ініціативи громадської організації у співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», взяли участь у засіданні круглого столу, під час якого громадські активісти та педагогічний колектив ділились своєю історією успіху.

Міський голова Олександр Брикалов ознайомив присутніх з подальшими планами розвитку та подякував присутнім за активну участь у житті міста.

Директор школи Л.Самопаленко висловила слова подяку громаді і координаторам Проекту та зауважила, що сподівається на подальшу співпрацю.

- Реклама -