Важлива інформація для школярів з Покровська та регіону

Через кілька днів в усіх школах Покровська та Родинського розпочнуться весняні канікули. Аби відпочинок школярів пройшов весело та без «надзвичайних подій», правоохоронці нагадали дітям правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, а також як слід діяти, якщо натрапиш на небезпечний предмет. 

Інспектор сектору з ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай розпочала зустріч із старшокласниками міської загальноосвітньої школи №3 із нагадування про те, що Покровськ – це місто, яке знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції. Аби громадяни почували себе захищеними, співробітники поліції щодня та цілодобово несуть службу у слідчо-оперативних групах, на блокпостах, групах швидкого реагування, патрулюють населені пункти, виявляють та припиняють правопорушення.

Так, останнім часом правоохоронці часто вилучають зброю та боєприпаси, які люди, нехтуючи власною безпекою та оточуючих, намагаються провести на мирну територію в якості сувенірів, або зберігають вдома. Інспектор поліції акцентувала увагу підлітків на суворому дотриманні правил безпеки при виявленні небезпечних предметів.

Ірина Грицай нагадала присутнім про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та розповіла про небезпеку, яка очікує як пішоходів, так і велосипедистів на дорозі. Особливу увагу учнів вона привернула до безпеки руху в темну пору доби та використанню світловідбиваючих елементів.

«Батьки багатьох з вас вдень знаходяться на роботі і не зможуть повністю вас контролювати, тому ви повинні стати відповідальнішими та уважнішими, аби не потрапити в неприємну пригоду і не завдати батькам зайвого клопоту. Вам треба бути пильними, зосередженими, пропускати вперед автомобілі, дивитися уважно на сигнали світлофору і пам’ятати елементарні правила поведінки на дорозі», — зауважила інспектор.

Потім перед учнями виступили члени «Ліги майбутніх поліцейських». Дівчата розповіли своїм одноліткам про діяльність цієї організації, співпрацю і заходи, які вони проводять разом із правоохоронцями, пояснили, як стати членом цієї ланки.

«Активні, цілеспрямовані, енергійні, творчі молоді люди – саме такі наші лігівці! І якщо ви саме такі,  ми залюбки вас приймемо до нашої команди і обіцяємо яскраве, насичене життя!» — підсумувала «майбутній поліцейський» Анастасія.

- Реклама -