Пожежники назвали одну з найважливіших проблем ринків Добропілля

В Добропіллі відбулось засідання Міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому заслухали питання «Протипожежний стан ринків м. Добропілля».

Начальник 19 Державного пожежно-рятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області В.Кінц зазначив, шо в 2016 році в Добропіллі виникло 85 пожеж, сума прямих збитків склала 1 млн. 238 тис. грн., загинуло 5, травмовано 7 осіб.

Було підкреслено, що укладені договори адміністрацією ринків з Державним пожежно-рятувальним загоном, суть якого полягає у забезпеченні пожежної безпеки ринків, а саме, зовнішнє та внутрішнє потипожежне водопостачання, розробка планів евакуації, схем ринків, проведення навчань тощо.

Але на ринках міста Добропілля залишаються невиконаними заходи з капітального характеру, такі як монтаж і технічне обслуговування систем автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу, проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищних приміщень будівель і споруд, вчасно не проводиться технічне обслуговування вогнегасників.

Однією із найважливіших проблем всіх без винятку ринків є недотримання визначених розмірів проїздів, проходів і протипожежних розривів на торговельних периметрах, у випадку пожежі у будь-якому із цих павільйонів або ж до будівлі під’їхати пожежною технікою буде неможливо.

Були прийняті відповідні рішення та керівникам ринків рекомендовано налагодити більш тісну взаємодію з Державним пожежно-рятувальним загоном щодо вирішення питань по покращенню протипожежного захисту ринків

- Реклама -