Представники ДонНТУ-переселенця зробили добру справу у місті Родинське

Студенти та викладачі Донецького національного технічного університету (у 2014-му, після окупації Донецька, цей виш перебрався у місто Красноармійськ — тепер Покровськ) провели тренінг для школярів міста Родинське. Саме так була завершена активна фаза проекту «Лабораторія єдності», що проходив за підтримки Міжнародної організації міграції та уряду Японії.

Метою проекту було створення умов для інтеграції внутрішньо-переміщених осіб у місцеву громаду, залучення молоді до створення та реалізації соціальних проектів задля сталого розвитку міста, зростання соціального капіталу.

В рамках проекту студенткою ДонНТУ (група СОЦ-15) Іриною Коваленко та викладачем кафедри історії та права О.В. Сервачак було розроблено та проведено тренінг з учнями 10-11 класів «Твоє життя у твоїх руках!»

Старшокласники обговорювали питання професійного та соціального вибору, знайомилися з етапами професійного самовизначення, особливостями сучасного ринку праці, техніками ухвалення рішень і кар’єрного планування.

Зустріч була націлена на усвідомлення підлітками важливості аналізу власних здібностей, темпоральних особливостей, вибудовування пріоритетів, системи цінностей тощо.

- Реклама -