Спортсмени Мирнограду та Родинського прийняли участь у відкритих обласних змаганнях з бодібілдингу

25-27 березня в Краматорську в приміщені будинку культури НКМЗ пройшли змагання відкритого Кубку Донецької області з бодібілдингу та фітнесу. Красу тіла та майстерність приїхали продемонструвати 49 спортсменів з міст: Бахмут, Білицьке, Мирноград, Маріуполь, Родинське, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк та Харків.

На урочистому відкритті заходу був присутній начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Він привітав спортсменів та наголосив, що змагання такого рівня з бодібілдингу вперше проходять у Краматорську.

«Бодібілдинг – це дуже видовищний та красивий вид спорту. Вважаю, що кожен, хто побачить тіло і м'язи учасників сьогоднішніх змагань, прийме для себе рішення піти до спортивної зали та зайнятися собою. І це буде правильно! Також ми дуже сподіваємось на плідну працю наших спортсменів, завдяки якій вони зможуть відібратися до складу збірної команди України та виступити на Кубку світу», — сказав Володимир Мицик.

Змагання проходили з таких категорій: бодібілдинг, класичний бодібілдинг, фітнес бікіні до 166 см, фітнес бікіні +166 см, менс фізік до 175 см, менс фізік +175 см.

Переможці та призери:

— менс фізік до 175 см:
1 місце – Герман Харакоз,
2 місце – Денис Заволевський,
3 місце – Віктор Рева;

— класичний бодібілдинг:
1 місце – Юрій Бажан,
2 місце – Антон Витков,
3 місце – Олександр Черниш;

— фітнес бікіні до 166 см:
1 місце – Ганна Баранова,
2 місце – Юлія Логвінова,
3 місце – Ольга Гуца;

— менс фізік 175+ см:
1 місце – Сергій Клеп,
2 місце – Євген Ассика,
3 місце – Сергій Батьков;

— фітнес бікіні +166 см
1 місце – Лідія Марусич,
2 місце – Христина Закарчеєва,
3 місце – Надія Кирбаба;

— бодібілдинг:
1 місце – Євген Романов,
2 місце – Максим Березовський,
3 місце – Микита Пустовіт.

Відзначимо, що за підсумками змагань буде сформована збірна команда Донецької області, яка візьме участь у Кубку України з бодібілдингу та фітнесу, що відбудеться в Запоріжжі з 21 по 24 квітня.

- Реклама -