Обстріл Краматорська та Костянтинівки: офіційний коментар очільника області

 

Як зазначає очільник області, приблизно о 19:32 армія РФ обстріляла центр Краматорська, поціливши в район закладу громадського харчування, де було велике скупчення людей.

«Дані про постраждалих та руйнування встановлюють. На місці події розгорнули оперативний штаб, всю необхідну допомогу надаватимуть пораненим», — зазначив Павло Кириленко.

Як повідомили в Краматорській МВА, на місці ракетного удару в центрі Краматорська ведуть пошуково-рятувальні роботи. Також російська армія завдала удар по одному з селищ громади.

Також сьогодні під обстріл потрапило місто Костянтинівка. За словами Павла Кириленка, російські військові обстріляли місто Костянтинівка о 19:10. По місту вдарили, попередньо, з артилерії, одна людина поранена.

Очільник області каже, що протягом дня армія РФ завдала численних артилерійських обстрілів по Авдіївці і деокупованим територіям Волноваського району.

«В тому числі, по Макарівці було завдано численних артилерійських обстрілів, обійшлося без жертв. А територія вказаного населеного пункту практично зруйнована вщент», — каже начальник ОВА

- Реклама -