«Білі янголи» доставили мешканцям Красногорівки гуманітарну допомогу

Попри велику загрозу життю, правоохоронці роблять все можливе, щоб забезпечити продуктами харчування людей на лінії зіткнення. Лише за три місяці евакуаційний екіпаж «Білий Янгол» спільно з представниками «Благодійний Фонд «Сила Жінки» доставив у Красногорівку 18 тонн гуманітарної допомоги. 

Через щоденні обстріли більшість мешканців Красногорівки виїхала з міста, а ті, хто лишаються, — з нетерпінням чекають на «білих янголів», адже вони є для них єдиними рятівниками.

Поліцейському Василю Піпі неодноразово доводилося рятувати поранених і хворих містян, навіть цілі родини. Проте ці люди знов повернулися до рідних домівок, сподіваючись, що біда їх більше не торкнеться.

Евакуаційний екіпаж «Білий Янгол» і голова БФ «Сила жінки» доставили в Красногорівку нову партію допомоги. Частину наборів роздавали на мікрорайоні «Сонячний», який розташований лише за 1,5 км від села Старомихайлівка, що перебуває під окупацією. У цьому районі більшість багатоповерхових будинків пошкоджені або вщент зруйновані, вулиці пустинні. У найнебезпечнішому районі залишаються жити лише 20 людей.

«Хто хотів – давно вже виїхав. Залишилися ті, хто не хоче виїжджати, такі, як я. А я не поїду нікуди, тому що в мене тварини. Хлопцям хочу сказати — дякую, що ви є. Будьте цілими й неушкодженими. Нехай янгол-охоронець кожного охороняє, а Господь підтримує та допомагає. Тому що праця у вас дуже складна», — каже місцева мешканка.

Гуманітарну допомогу роздають максимально швидко, щоб не створювати скупчення людей, бо окупанти прицільно б’ють по цивільних. Громадяни з радістю приймали допомогу, адже це єдине, що дозволяє їм триматися.

- Реклама -