Оприлюднені результати посиленої перевірки у Добропіллі (Фото)

Вчора в Добропіллі та Добропільському районі було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання. Під час превентивних заходів співробітниками поліції було розкрито 2 кримінальних злочини, складено 61 адміністративний протокол та виявлено 4 потенційних вбивць — водіїв, які сіли за кермо в нетверезому стані.

На превентивне відпрацювання Добропілля та району був задіяний весь особовий склад відділення поліції та додані сили. Вулиці та дорожні розв’язки знаходилися під пильним контролем правоохоронців. З метою патрулювання, швидкого виявлення та попередження правопорушень, а також затримання злочинців було створено 14 піших і 3 автопатрулів, 5 мобільних блокпостів.

Так під час превентивних заходів правоохоронці двічі вилучали наркотичні речовини та прекурсори у громадян. Відносно правопорушників відкриті кримінальні провадження.

За даний період було відпрацьовано 63 особи, які перебувають на поліцейських обліках, встановлено місце знаходження чоловіка, який з 2009 року перебував у розшуку як безвісно зниклий та ліквідовано незаконний пункт прийому металобрухту.

Також було перевірено 75 власників зареєстрованої зброї, в трьох випадках мисливську рушницю та 2 газові пістолети було вилучено у власників за  порушення правил зберігання. Правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Співробітники поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху задокументували 24 факти порушення правил дорожнього руху. Виявлено 4-х водіїв, які знехтували власною безпекою  та оточуючих, і сіли за кермо у нетверезому стані. Нарядами поліції під час відпрацювання було виявлено 4 транспортних засоби, які перевозили металобрухт та вугілля без відповідних документів.

Взагалі під час оперативно-профілактичного відпрацювання виявлено 61 адміністративне правопорушення.

- Реклама -