У Покровську урочисто відкрили мурали та провели поетичний батл

Сьогодні у Покровську на порозі загальноосвітньої школи №2 відбулось урочисте відкриття муралів з портретами українських письменників та поетичний батл між школярами.

Так, декілька днів назад на стіні учбового закладу з’явилися портрети видатних українських письменників Тараса Шевченка та Лесі Українки. А сьогодні у рамках сучасного культурного фестивалю #CoolтурФест «Навесні» відбулось їх урочисте відкриття.

На заході були присутні школярі, громадськість, активісти та освітяни міста.

Координатор проекту, завідувач сектору з питань внутрішньої політики Покровської міської ради Світлана Кашенець розповіла журналістам сайту, що це тільки половина муралів. Ще два зображення письменників Григорія Сковороди та Ліни Костенко з’являться на стіні учбового закладу до кінця березня.

Далі учні ЗОШ №2 та ЗОШ №9 зійшлися у поетичному батлі, тобто учасники по черзі декламували українські вірші. Правила були доволі суворі, але юні читці з легкістю виконали всі умови літературного конкурсу.

Переможцями стали учні загальноосвітньої школи №2.

Нагадаємо, що завтра в рамках фестивалю #CoolтурФест «Навесні» у Покровську відбудеться ряд цікавих зустрічей з українськими письменниками. І діти, і молодь, і дорослі зможуть відкрити для себе нову Україну.

Дивіться фото.

- Реклама -