Поліція Покровська вилучила нелегальний алкоголь на суму 7,6 мільйонів гривень

Поліцейські контролюють заборону на ввезення та реалізацію спиртної продукції, яка діє в регіоні у період воєнного стану. Протягом десяти місяців співробітниками Покровського РУП вилучено понад 70 тонн алкогольних напоїв.
На території Донеччини у період воєнного стану діє заборона на ввезення та реалізацію спиртної продукції. Обмеження встановлені наказом командувача ОСУВ «Хортиця».
З метою виявлення правопорушників, правоохоронці перевіряють автотранспорт на блокпостах, здійснюють рейди по закладах торгівлі, службах доставки, виявляють порушників оперативним шляхом.
Загалом від почату війни покровські правоохоронці склали 88 адміністративних протоколів за ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями).
Превентивні заходи щодо контролю ввезення та реалізації алкогольних напоїв триватимуть й надалі, до кінця дії періоду правового режиму воєнного стану.
Поліцейські просять з порозумінням поставитись до впроваджених заходів і не намагатися обійти закон. Адже подібні спроби будуть виявленні та припиненні, а порушників – притягнуто до відповідальності.
- Реклама -