Книги, які стануть вашим порятунком

Бібліотерапія — напрямок психотерапії, який використовує літературу для подолання наслідків травматичного досвіду, допомагає розвинути когнітивні здібності та інтегрує досвід втрати в життя дитини. Розпочнемо ми з усім відомої Астрід Ліндгрен. Всі знайомі з її казкою про Карлсона. Важко знайти людину, що не була б знайомі з магічним мистецтвом шведської письменниці.

Пеппі Довга панчоха

Пеппі – весела, кмітлива і дуже сильна дівчинка. На її долю випали справжні випробування, які вона змогла подолати. Її мама померла, коли Пеппі була ще дуже маленькою, але для дівчинки вона стала ангелом – і тепер вона завжди дивиться на неї з неба. Батько Пеппі загинув, але сама дівчинка вважає, що він став негритянським королем.

Тепер вона живе з мавпочкою на імʼя Нельсон і лоша та може дозволити робити собі все, що хоче. Які пригоди будуть очікувати на їх команду? Радимо дізнатися особисто.

Міо, мій Міо

Маленький хлопчик Буссе жив з опікунами, які його не дуже любили. Більше всього на світі він мріяв про родинний затишок і доброго батька, який буде завжди поруч…

І одного разу він зміг перенестися у чарівний світ! Де він отримав нове імʼя, люблячого батька, чарівного коня Міраміса і вірних друзів. Але як би все було так просто. Тепер перед ним постала нова задача – перемогти темного рицаря Като. Ох, як цей «темний рицарь» нагадує нам зло, з яким ми боримось сьогодні.

Брати Левине серце

Ця казка розповідає нам про те, що смерті не існує. Є лише перехід «в інший світ». Існує лише добро, любов, щирість, підтримка близьких людей і одвічна боротьба зі злом. Брати Лейон покидають земний світ і потрапляють в «інший», де їм потрібно зробити значне геройство – перемогти все зло.

Казка не є біблійним поясненням сутності життя після смерті. Але просто пояснює концепцію вічності душі, силу любові та дружби.

- Реклама -