В Новогродівській громаді триває розподіл паливних брикетів та вугілля за спеціальною Програмою

В Новогродівській громаді триває розподіл паливних брикетів, а також вугілля за Програмою «Соціального захисту населення Новогродівської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки».

Наразі триває збір документів серед жителів громади віком 80+.

Просимо зазначену категорію громадян звернутись до УСЗН м.Новогродівка для оформлення відповідних паперів.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу на строки подачі документів:
до 10.12.2022 триває збір документів
до 15.12.2022 вивіз палива

Дедлайн щодо зазначених позицій остаточний й стосується також і вивозу вугілля за Програмою «Соціального захисту населення Новогродівської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки».

Категорії населення, яких стосується даний розподіл: ветерани, пенсіонери, що не працюють за наявності пічного вогнища та за умови, що такі особи не отримують субсидію на придбання пічного побутового палива.

Обов’язковою умовою для видачі брикетів є наявність пічного вогнища. Отримувачі мають бути зареєстровані та проживати на території Новогродівської громади. Під даний розподіл не потрапляють мешканці з числа зазначеної категорії, які є отримувачами: твердого палива на вугільних підприємствах, безоплатного вугілля за міською Програмою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери Новогродівської міської територіальної громади в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр. в умовах воєнного стану, а також субсидії на тверде паливо.

- Реклама -