Допомога у Новогродівці. Продовжується розподіл паливних брикетів

29 листопада до Новогродівської громади доставили чергову партію паливних брикетів в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022» за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Карітас України, який реалізується Благодійним фондом Карітас Маріуполь.
Продовжуємо розподіл євродров серед оголошених категорій населення. Додатково є можливість розподілити по категоріях 85+.
Обов’язковою умовою для видачі брикетів є наявність пічного вогнища. Отримувачі мають бути зареєстровані та проживати на території Новогродівської громади. Під даний розподіл не потрапляють мешканці з числа зазначеної категорії, які є отримувачами: твердого палива на вугільних підприємствах, безоплатного вугілля за міською Програмою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери Новогродівської міської територіальної громади в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр. в умовах воєнного стану, а також субсидії на тверде паливо.
Отримувачів паливних брикетів прошу поквапитись з оформленням відповідних документів в УСЗН.
До розвантаження гумвантажу вкотре приєднались додаткові трудові ресурси з числа залучених до суспільно корисних робіт та працівники КП «Комунтех».
- Реклама -