До уваги мешканців Добропілля!

З 1 по 15 грудня відкрито онлайн реєстрацію на отримання гуманітарної допомоги у Гуманітарному штабі ЦКД м. Добропілля (вул. Фестивальна, 21)

Видача гуманітарної допомоги для мешканців Добропілля здійснюється виключно за попередньою реєстрацією.

У грудні отримують допомогу ті, хто НЕ ОТРИМУВАВ у листопаді!

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно заповнити онлайн заявку. Форма заповнюється тільки українською мовою.

Уважно перевіряйте вказані данні, вказуйте дійсний номер телефону.

Посилання на реєстрацію https://forms.gle/gQeZVVGSxhwFH3uN7

Після обробки заявок представники штабу зателефонують отримувачам та призначать дату і час отримання продуктових наборів.

На одного отримувача заява подається лише 1 раз. З одного пристрою можна відправити кілька заяв на різних отримувачів.
Заповнюйте анкету та чекайте дзвінка до кінця поточного місяця.

УВАГА: ОПЕРАТОР ТЕЛЕФОНУЄ ТІЛЬКИ ТИМ, ХТО ПРАВИЛЬНО ВИКОНАВ УМОВИ ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ.

Для отримання гуманітарної допомоги при собі мати оригінали документів: паспорт, (довідку про реєстрацію для ID карт), ідентифікаційний код, довідку ВПО для переселенців 2014-2021рр.
Для підтвердження зазначеної в анкеті адреси при собі мати паспорт з пропискою або довідку про фактичне місце проживання, паперовий додаток до ID-картки — Довідка про реєстрацію місця проживання, для ВПО — довідка 2014-2021 рр з реєстрацією у м.Добропілля.

Для ВПО 2022 року попередня реєстрація НЕ ПОТРІБНА. Внутрішньо переміщені особи, що зареєстровані у Добропільській громаді у 2022 році, отримують гуманітарну допомогу у Центрі культури і дозвілля м. Добропілля (вул. Фестивальна, 21) по п’ятницях з 09:00 до 13:00 за живою чергою.

За онлайн формою допомогу отримують лише мешканці м. Добропілля. Мешканці інших населених пунктів Добропільської МТГ НЕ ЗАПОВНЮЮТЬ ЦЮ ФОРМУ. Зверніться до гуманітарного штабу за місцем вашої реєстрації.

- Реклама -